Pars E-Pay

You are here خدمات کردیت کارت کارتهای اعتباری تاجیکستان

ویزا کارت مجازی : Virtual VISA Card

 

ویزا کارت فیزیکی : Plastic VISA Card

 

فروش عمده آیتونز گیفت کارت (iTunes Gift card) به صورت مستقیم از آمریکا

 

مستر کارت فیزیکی : Plastic Master Card

حساب PayPal وریفای شده متصل به یک VISA کارت رایگان با 50$ اعتبار

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

مشخصات و شرایط کارتهای تاجیکستان

صدور ویزا کارت فیزیکی

کارتهای صادر شده از تاجیکستان فقط از نوع ویزا کارت بوده و مشخصات آن به شرح زیر می باشند شارژ:


ویژگیهای کارتها ...........................................

ویزا کارت کلاسیک - VISA Card Classic

VISA Card Classic

ویزا کارت گلد - VISA Card Gold

VISA Gold Standard

VISA Card Gold Lux

VISA Card Gold Lux

استفاده در درگاه پرداخت Online
استفاده در ATM
استفاده در POS
قابلیت وریفای PayPal
حک شدن نام
دارا بودن حساب بانکی
دارا بودن CHIP
مدت اعتبار کارت 3 سال 3 سال 3 سال
تعداد دفعات شارژ نا محدود نا محدود نا محدود
دارابودن حساب بانکی
دارا بودن SWIFT
امکان رزرو ماشین X
سقف برداشت از ATM 1500$ 5000$ No Limit
سپرده اولیه Bank Deposit 100$ 200$ 400$
میزان اعتبار اولیه جهت صدور 0$ 0$ 0$
هزینه صدور + Bank Deposit 480$ 660$ 800$

 

سوالات متداول ویزا کارتهای تاجیکستان:

 • ویزا کارت جیست؟ یکی از یزرگترین شرکتهای ارائه دهنده کارتهای اعتباری در جهان می باشد که با داشتن یکی از کارتهای آن صاحب کارت قادر خواهد بود از کلیه سایتها خرید نماید و در شبکه جهانی ویزا کارت از دستگاهها و فروشگاههای طرف قرارداد مبادلات مالی انجام دهد.


 • ویزا کارت فیزیکی چیست؟ اکثر کارتها در ایران به صورت مجازی می باشند و یا مشخصات کارت در اختیار استفاده کننده قرار می گیرد. بنابراین دارای محدودیتهایی می باشد. این کارت به صورت فیزیکی به مشتری تحویل داده می شود و شما قادر خواهید بود که از این کارت در دستگاههای خودپرداز و پذیرنده های فروشگاهی سراسر جهان استفاده نمایید.


 • من از سایتی با ارز غیر از دلار می خواهم خرید کنم آیا با این کارت امکان پذیر است؟ بله، شما با کلیه ارزهای رایج در جهان قادر به خرید و یا برداشت وجه خواهید بود. در صورتیکه با ارزی غیر از دلار خریدنمایید بانک صادر کننده کارت بابت تبدیل ارز شما به دلار 3 درصد هزینه تبدیل ارز توسط بانک دریافت می گردد. این کارمزد در همه بانک های سراسر جهان جهت خرید با ارز غیر از ارز  کارت صادر شده دریافت می گردد.


 • آیا کارت بنام من صادر می گردد؟ بله, تمامی کارتهای تاجیکستان با نام بوده و نام مشتری روی کارت حک می گردد.

 

 • آیا با پرداخت هزینه صدور کارت مبلغی هم داخل کارت وجود دارد؟ خیر, هزینه پرداختی فقط جهت صدور کارت می باشد و بعد از صدور شما قادر به شارژ کارت خود از طریق ما و یا صرافی ها خوتهید بود.

 

 • جه مدارکی جهت صدور کارت نیاز است؟ پاسپورت با حداقل 6 ماه اعتیار و پر کردن فرم مربوطه در دفتر شرکت.

 

 • آیا امکان برداشت وجه از دستگاههای ATM در خارج از ایران وجود دارد؟ بله، با این کارت از کلیه دستگاههای خود پرداز جهان امکان دریافت وجه را دارا می باشید.

 

 • آیا با این کارت می توانم اتومبیل اجاره کنم؟ بله، یکی از مزیت های کارتهایی که دارای Deposit یا همان سپرده اولیه نزد بانک می باشد این است که این کارت ها ماهیت Credit Card پیدا می کنند و مشتری قادر خواهد بود از کلیه شرکت های اجاره خودرو نظیر Avis and Budget یا Hertz و یا SixT خودرو اجاره نمایید.

 

 • آیا با این کارت می توانم بلیط هواپیما رزرو کنم؟ بله، از آنجایی که خرید بلیط هواپیما فقط و فقط با کارت با نام امکان پذیر می باشد، و مسافر در زمان دریافت کارت پرواز کارت اعتباریش  توسط کارمندان فرودگاه روئیت می شود و اگر نام مسافر با نام کارت یکی بود کارت پرواز صادر می شود. این کار به خاطر عدم سو استفاده از کارت اشخاص دیگر صورت می پذیرد.

 

 • آیا کسی خارج از کشور می تواند به حساب من پول واریز کند؟ بله، تمامی کارتها دارای حساب بانکی و SWIFT می باشند.

 

 • آیا کارتم را می توانم در paypal استفاده کنم؟ بله، در زمان اولین استفاده از کارت در PayPal یک کد 4 رقمی در صورتحساب شما ایجاد می گردد که با وارد کردن ان در سایت PayPal.com حساب شما وریفای خواهد شد. البته اضافه نمودن موفق کارت به PayPal به مهارت شما هم بستگی دارد. ما اتصال موفق کارت به پی پال را توسط شما گارانتی نمی کنیم.

 

 • چگونه می توانم کارتم را شارژ نمایم؟ برای شارژ با توجه به اینکه کارتها  دارای حساب بانکی می باشند هم از طریق صرافی ها و هم از طریق خودما قابل انجام است. زمان شارژ توسط ما نهایت 24 ساعت می باشد و مبلغ دقیق و بدون کسری به حساب شما واریز می شود. ولی توسط صرافی ها 3 تا 7 روز کاری زمان می برد و حدود 30 دلار نیز به علت کارمزدهای بانکهای واسطه کمتر به حساب شما می نشیند.

 

 • کارمزد شارژ چقدر می باشد؟ برای مقادیر زیر 1000 دلار 30 دلار و مقادیر بالای 1000 دلار 50 دلار می باشد.


 • نکته مهم در مورد شارژ: بعضی شرکتهای سود جو مبلغ کارمزد را بعضا کم تر به مشتری می گویند و در عوض قیمت دلار را 200 تا 300 تومان بالای قیمت واقعی اعلام می کنند. در این مورد هوشیار باشین. بدیهی است با این روش چندین برابر مبلغ کارمزد را بدون اینکه مشتری از قیمت واقعی ارز اطلاع داشته باشد دریافت می کنند.

 

برای سفارش کارت با شماره های زیر تماس بگیرین و یا به تلگرام زیر پیام دهید

تلفن: 13-77627811-21-0098

موبایل و تلگرام: 9354071214-0098