Pars E-Pay

You are here رزرواسیون هتل

ویزا کارت مجازی : Virtual VISA Card

 

ویزا کارت فیزیکی : Plastic VISA Card

 

فروش عمده آیتونز گیفت کارت (iTunes Gift card) به صورت مستقیم از آمریکا

 

مستر کارت فیزیکی : Plastic Master Card

حساب PayPal وریفای شده متصل به یک VISA کارت رایگان با 50$ اعتبار

رزرواسیون هتل در سراسر جهان به صورت آنلاین

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

گروه Pars e-Pay به عنوان اولین مرکز رزرواسیون هتل های خارجی با ارزانترین قیمت و در کوتاه ترین زمان، خدمات رزرواسیون هتل را به گردشگران داخلی و خارجی در سر تا سر دنیا از طریق سایتهای معتبری چون www.Hotels.com  و www.Expedia.com و ... ارائه می نماید.
از اهداف این مرکز ارائه رزرو با قیمتهای واقعی و ارزان به گردشگران می باشد که مهمترین نیاز گردشگران بشمار می آید و در این راستا به جلب رضایت مسافران عزیز معتقدیم .

 

رزرو هتل به یکی از چهار روش زیر صورت می گیرد:


1. رزرواسیون هتل برای سفارتها و به منظور اخذ ویزا یا روادید:

در این روش فقط رزرو هتل انجام می شود و هزینه اقامت از مسافر دریافت نمی شود، بنابراین اگر مسافر به هر علتی نتواند ویزا دریافت کند هزینه ای بابت هتل متضرر نمی شود.

آژانس های مسافرتی برای دریافت نرخ ویژه میتوانند با ما تماس بگیرند.

 

2. رزرو قطعی هتل و ارائه واچر معتبر به مسافر:

در این روش مسافر می تواند هتل خود را از سایت Hotels.com انتخاب کرده و با دادن اسم هتل تاریخ ورود و خروج، نوع اطاق و دیگر مشخصات لازم به ما واچر خود را در کوتاه ترین زمان و مناسب ترین هزینه دریافت کند.

مزیت این روش نسبت به دیگر سایت ها و آژانسهای مسافربری این می باشد که سایتهای ایرانی رزرواسیون هتل، قیمت های واقعی و اصلی را به مسافران ارائه نمی دهند و به تور متوسط 30 تا 40 درصد به نرخ ها اضافه می کند و در سایت خود قرار می دهند، ولی با این روش مسافران به قیمت های اصلی دسترسی مستقیم پیدا می کند و با کمترین کارمزد رزرو هتل خود را انجام می دهند.

لازم به ذکر است Pars e-Pay شریک طلایی یا Gold Partner کمپانی Hotels.com در ایران می باشد.

 

3. رزرو هاستل Hostel و خوابگاه:

اگر به دنبال Hostel یا اقامتگاه های مشترک ارزان قیمت هستین یا به عنوان بک پکر مسافرت می کنید ما می توانیم برای شما هاستل ها و Shared Dormitory ها را رزرو نماییم. یکی از وبسایتهای محبوب hostels.com می باشد که می توانید خوابگاه خود را انتخاب کنید و برای رزرواسیون آن به ما مراجعه نمایید.

 

4. رزرو خانه از سایت airbnb.com:

airbnb یکی از محبوب ترین سایتهای اجاره خانه به صورت مستقیم از مالکان آپارتمانها و خانه های شخصی می باشد. از انجا که این وب سایت به ایرانی ها سرویس نمی دهد ما می توانیم خانه مورد نظر شما را از این سایت رزرو نمایم.

 

چند نکته برای رزرواسیون هتل:

  • اکثرا از ما سوال می کنند بهتزین سایت برای رزرو هتل چیست؟

برای رزرو هتل سایت های بسیاری ماند Hotels.com, Booking.com, Expedia.com, Agoda.com و ... وجود دارد. سایتی که ما پیشنهاد می کنیم Hotels.com می باشد. مزیت این وب سایت این است که این کمپانی آمریکایی از هر هتل 5 اتاق را پیش خرید می کند و سپس اقدام به فروش آن بر روی ساین خود می کند بنابرین رزرو هایی که از این سایت انجام می شود بسیار دقیق و بی مشکل می باشد.

برعکس سایت booking.com یکی از پر مشکل ترین و پر خطا ترین سایتها برای رزرواسیون می باشد. در نگاه اول لیست هتل های Booking.com بیشتر از Hotels.com می باشد و شاید هرکسی فکر کند که سایته بهتری می باشد!!! ولی واقعیت چیز دیگری است. این بخاطر این است که در این سایت هر فردی می تواند اقدام به ثبت هتل یا منزل خود نماید و اتاق های خود را اجاره دهد. Booking.com  هیچ اتاقی را پیش خرید نمی کند و به محض انجام رزرواسیون یه ایمیل اتومات از وب سایت در یافت می کند که اکثرا فکر می کنند واچر قطعی می باشد ولی این چنین نیست. بعد 24 ساعت اگر ایمیل خاصی دریافت نکردید معمولا مشکلی و جود ندارد ولی این امکان وجود دارد که ایمیلی در یافت کنید که هتل شما جا ندارد و یا به هر علتی رزرو شما کنسل شده است!!! مشکل دیگر این سایت این است که چون اتاقی را پیش خرید نمی کند بعد رزرواسیون اطلاعات کردیت کارت ما را مستقیم در اختیار هتل قرار می دهد و هتل ها نیز همیشه مبالغی را تحت عناوین مختلفی مانند مالیات یا استفاده از مینی بار یا دیپوزیت هتل از کارت اعتباری ما بیشتر بر میدارند که نه خوشایند مسافر است نه ما!!! به هر حال تا یک روز قبل از تاریخ ورود شما به هتل امکان هر گونه سورپرایزی از جانب Booking.com و یا هتل وجود دارد. بنابراین ما فقط به اصرار مشتری با کارتهای ارزی یک بار مصرف (هزینه رزرو را افزایش می دهد) از این سایت رزرو انجام میدهیم و پی شنهاد ما نمی باشد.

در مورد سایت Agoda.com نیز این نکته وجود دارد که بعد رزرو این وب سایت گاها درخواست پاسپورت مسافر را می کند و اگر پاسپورت ایرانی باشد رزرواسیون را کنسل و پول را برگشت می زند. بنابریان این وب سایت را نیز توصیه نمی کنیم.

درمورد وب سایت Expedia.com شاید کسی نداند ولی اکسپدیا مالک وب سایت Hotels.com می باشد و به صورت تخصصی خدمات رزرواسیون را بر روی وب سایت Hotesl.com ارائه می نماید.

  • آیا Pars e-Pay رزرو هتل از وب سایت خود هتل انجام می دهد؟

به صورت کلی خیر، چون در این صورت هتل مستقیم به اطلاعات کردیت کارت ما دسترسی داشته و می تواند مبالغی را تحت عناوین مختلف مانند مالیات یا استفاده از مینی بار یا دیپوزیت هتل، از کارت اعتباری ما بیشتر بردارد که نه خوشایند مسافر است نه ما. بنابراین ما فقط به اصرار مشتری با کارتهای ارزی یک بار مصرف (هزینه رزرو را افزایش می دهد) از سایت خود هتل رزرو انجام میدهیم و پی شنهاد ما نمی باشد.

  • آیا امکان همکاری آزانسهای مسافرتی با Pars e-Pay وجود دارد؟

بله. در حال حاظر ما به بیش از 50 آزانس مسافرتی در سطح ایران خدمات رزرواسیون هتل و بلیط پروازهای خارجی و داخلی اروپا و امریکا را ارائه میدهیم.  برای دریافت قیمت همکاری با ما تماس بگیرید. 13-77627811-021

 

Hotel Reservation :: رزرواسیون هتل

Accepted Payment Type