Pars E-Pay

You are here وسترن یونیون

ویزا کارت مجازی : Virtual VISA Card

 

ویزا کارت فیزیکی : Plastic VISA Card

 

فروش عمده آیتونز گیفت کارت (iTunes Gift card) به صورت مستقیم از آمریکا

 

مستر کارت فیزیکی : Plastic Master Card

حساب PayPal وریفای شده متصل به یک VISA کارت رایگان با 50$ اعتبار

وسترن یونیون | Western Union

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب PDF

«هر کجای دنیا که هستید بدون داشتن حساب بانکی در کمتر از 1 ساعت حواله خود را دریافت کنید»

«تنها نماینده اصلی وسترن یونیون در ایران طرف قرارداد مستقیم وسترن یونیون ترکیه، دبی و عراق»


«دریافت و ارسال وسترن یونیون در ایران»

«ارائه MTCN کد به مشتری در کمتر از یک ساعت»

«ارسال حواله جات وسترن یونیون تا ساعت 8 شب»

 

آشنایی با Western Union :

شرکت وسترن یونیون بیش از 160 سال است که کار انتقال فوری وجه را در سراسر جهان به مردم ارائه می دهد. کمپانی وسترن یونیون یکی از سریعترین راه های انتقال پول را به خانواده ها , دوستان و تجار در سراسر جهان ارائه می دهد به طوریکه توسط وسترن یونیون امکان ارسال سریع پول به بیش از 200 کشور جهان وجود دارد. این کمپانی در سال 1851 تحت نام "New York and Mississippi Valley Printing Telegraph Company" آغاز به کار کرد و سپس در سال 1856 به "Western Union"" تغییر نام یافت. و هم اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید میتوانید با استفاده از سرویسهای مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه به دوستان و نزدیکان خود (بدون داشتن حساب بانکی) پول ارسال و یا دریافت کنید. این کمپانی بین المللی در اکثر کشورهای دنیا و اکثر بانکهای معتبر دنیا دارای نمایندگی معتبر میباشد. که البته بدلیل تحریم های مالی ایران ارائه این سرویس در ایران غیر ممکن میباشد. در جهت رفع تحریم های موجود ما امکان ارسال فوری پول را از ایران به کلیه کشورهای جهان برای شما فراهم آورده ایم , کلیه سفارش ها نهایتا ظرف 24 ساعت انجام گشته و وجه مورد نظر به دست گیرنده خواهد رسید.

 

طریقه ارسال حواله Western Union از ایران :
براي اينکار کافيست تا مشخصات فرد گيرنده را طبق مندرجات پاسپورت بهمراه مبلغ مورد نظر به ریال براي ما ارسال نمائيد. پس از دريافت مبلغ و مشخصات گيرنده يک کد امنيتي ده رقمي "MTCN Code" به همراه اطلاعات فرستنده وجه براي شما ارسال مي شود. سپس فرد گيرنده وجه مي تواند با در دست داشتن گذرنامه (پاسپورت) خود به هر يک از نمايندگان Western Union در شهر خود مراجعه کرده و با ارئه کد امنيتي و اطلاعات مربوطه به سادگي پول خود را (به واحد همان کشور) دريافت نمايد. ضمنا ارائه شماره پاسپورت در این سرویس باعث شده است که از مبادلات غیرقانونی به حد چشمگیری جلوگیری شود. شماره پاسپورت قبل از شروع تراکنش استلام خواهد شد.

طریقه دریافت حواله Western Union در ایران :

برای دریافت وسترن یونیون در ایران، یک نام معمولا غیر ایرانی از همکاران ما در خارج از ایران در اختیار مشتری قرار می گیرد. مشتری پس از ارسال حواله به طرف همکار ما در خارج از ایران رسید ارسال وسترن یونیون را در اختیار ما قرار می دهد و بعد از دریافت پول و کسر کارمزد های وسترن معادل ریالی حواله به مشتریان گرامی پرداخت می گردد. این فرایند در یک روز کاری معمولا قابل انجام می باشد.


سوالاتی که معمولا پرسش میشوند:

فرق ارسال پول از طریق Western Union با ارسال پول از طریق بانکی (Wire Transfer) چیست ؟ این دو مزایا و معایبی دارند. به این صورت که ارسال از این طریق بسیار بسیار سریعتر از حالت بانکی بوده و به این ترتیب پول ارسالی مشمول قوانین دست و پاگیر بانکهای رابط نخواهد شد و مستقیما و بدون هیچ دردسری به مشتری و یا دوستان شما ارسال خواهد شد. تنها عیبی که این سرویس نسبت به سرویس ارسال بانکی دارد گرانتر بودن آن است. به این صورت که برای ارسال هر 1000 دلار مشتری باید حدود 60 دلار بر مبلغ مورد نظر اضافه نماید. ولی در حالت ارسال بانکی، این هزینه کمتر خواهد بود. ولی در کل اگر در ارسال پول عجله دارید و یا از عدم ارسال آن بدست گیرنده واهمه دارید، ما Western Union را به شما پیشنهاد میکنیم.

 

چرا هزینه ارسال پول بوسیله Western Union گرانتر از حواله بانکی است؟ برای اینکه ارسال از این طریق، امن تر ، بسیار بسیار سریعتر و نامحدودتر از ارسال بصورت بانکی (Wire) میباشند.

حداکثر تا چه مقدار میتوانید در روز برای ما ارسال کنید؟ با توجه به قوانین Western Union حداکثر تا روزی 7000 دلار امریکا و یا در هر تراکنش 7000 دلار امریکا میتوانیم ارسال کنیم.

من خیلی برای اجرای اینکار عجله دارم، آیا امکان انجام لحظه ای اینکار بلافاصله پس از پرداخت من میباشد؟ همانطوری که در توضیحات گفته شد، ارسال پول بوسیله این سرویس لحظه ای و بسیار سریع میباشد، ولی با توجه به اینکه ما مشتریان دیگری هم داریم و احترام به نوبت (و همینطور لزوم دقت) از قوانین ماست، ممکن است در صورت بالا بودن تعداد سفارشات و یا تداخل با تعطیلات رسمی، اجرای پرداخت شما به تاخیر بیوفتد. ولی از نظر سرعت ارسال، تنها یک ثانیه پس از خاتمه عملیات ارسال ما، شما میتوانید به راحتی مبلغ خود را در هر کشوری که بخواهید (کشورهای تحریم نشده) دریافت نمائید.

آیا ارسال شماره پاسپورت گیرنده ضروری است؟ بله، کمپانی Western Union برای جلوگیری از پولشویی، شماره پاسپورت گیرنده را الزامی کرده است. و همینطور اطلاعات شما نظیر IP و اسم و سایر موارد توسط ما بصورت خودکار بایگانی خواهد شد. تا در مواقع لزوم اطلاعات مورد نظر برای پیگیری های قضایی به مراجع مربوطه ارسال شود.

هزینه ها:


هزینه ها به صورت زیر محاسبه می شود :

از 00$     تا 200$ با کارمزد    : 35$
از 201$   تا 500$ با کارمزد    : 40$
از 501$   تا 1000$ با کارمزد   : 55$
از 1001$ تا 1500$ با کارمزد   : 70$
از 1501$ تا 2000$ با کارمزد   : 80$
از 2001$ تا 2500$ با کارمزد   : 100$
از 2501$ تا 3000$ با کارمزد   : 110$
از 3001$ تا 3500$ با کارمزد   : 130$

از 3501$ تا 4000$ با کارمزد   : 140$
از 4001$ تا 4500$ با کارمزد   : 150$
از 4501$ تا 5000$ با کارمزد   : 160$
از 5001$ تا 5500$ با کارمزد   : 170$
از 5501$ تا 6000$ با کارمزد   : 180$
از 6001$ تا 6500$ با کارمزد   : 200$

از 6501$ تا 7000$ با کارمزد   : 220$

 

 

 

قیمت دلار هم بر اساس قیمت دلار روز حواله ای محاسبه می گردد.

لطفاً برای اطلاع از قیمت روز دلار و ارسال حواله با ما تماس بگیرید. یا به تلگرام زیر پیام دهید.

تلفن: 13-77627811-021

تلگرام: 09354071214